Autóriasztó
keresés az oldalon

Autóriasztó

61 db új kompatibilis autó (LISTA 39) www.patrolline-canbus.com

This text is replaced by the Flash movie.
AUTOALARM CAN-BUS – VÝVOJ PRE DEALEROV
 
 
Inovácie
 
Alarm nové generácie značky PATROL LINE znamená na trhu s autoalarmami vybavených systémom CAN-BUS revoluční zlom. Výrobca vyvinul pomocou digitálnej techniky volne programovateľný univerzálny prístroj typu CAN-BUS ktorý môžme programovať nezávisle na predaji a špecifikovať podľa parametrov automobilov vybavených rôznymi systémami CAN-BUS.
Týmto riešením sa podarilo v značnej miere znížiť investičné náklady predajcov a dealerov, nakoľko nieje nutné držať na sklade alarmové systémy pre každý typ automobilu vybavený systémom CAN-BUS zvlášť, naviac sa v 100 % miere podarilo zabrániť vzniku prípadne nepredajných skladových zásob v dôsledku kolísania trhu.
Ojedinelá technológia PATROL LINE v značnej miere znižuje čas potrebný na montáž systému CAN.
 
 
Súčasnosť a budúcnosť
 
Inovácie týkajúce sa elektrických systémov automobilov stavia výrobcov bezpečnostných zariadení pred závažné úlohy. Vývoj vyžaduje mnoho času a financií. Spoločnosť PATROL LINE postupuje paralelne s vývojom výrobcov automobilov a na každú novou výzvu reaguje okamžitým riešením. Autoalarmy systému PARTOL LINE CAN-BUS sú „budúcnosť v súčasnosti”!
 
 
Výhody
 
Nakoľko autoalarmy systému CAN-BUS – v porovnaní s ostatnými klasickými autoalarmami – sú prítomné len v niektorých značkách na európskom, a v rámci toho tiež na Maďarskom trhu, pre všetkých dealerov značky PATROL LINE predstavujú novinky PATROL LINE skutočnú a využiteľnú prednosť.
Sme presvedčený, že dealeri značky PATROL LINE získajú v budúcnosti na trhu náskok, pretože na neustále sa rozširujúcom trhu – vedľa minimálnej konkurencie – ponúkajú také služby, riešenia novej generácie a tvorbu cien, ktoré ich robí vyhľadávanými.
 
 
Čas = Peniaze
 
Konštruktéri spoločnosti PATROL LINE vyvinuli pri práci na tvorbe autoalarmu CAN-BUS takú komunikačnú možnosť medzi alarmom a systémom CAN-BUS automobilu, ktorú nemá k dispozícii zatiaľ žiadna konkurencia s ponukou systému CAN-BUS. Z hľadiska montáže to predstavuje značnou úsporu času, vzhľadom k tomu, že pre zfunkčnenie alarmu sa musí zapojiť len 5 káblov. Takto sa doba montáže znížila z doterajších 3 hodín na 20-40 minút, čo znamená obrovské zníženie nákladov a v dôsledku toho tiež zvýšenie kapacity a profitu.
 
 
Vývoj pre dealerov
 
Naša firma ako výhradní distribútor autoalarmov značky PATROL LINE CAN-BUS na trhu strednej a východnej Európy zahájila v marci roku 2006 budovanie dealerskej siete pre distribúciu našich produktov.
Tiež na území Stredného Východu, v Srbsku, v Bosne a Hercegovine, v Ukrajine a zároveň na Vzdialenom Východe , na území Japonska a c Cíne hľadáme možnosti spolupráce s veľkoobchodnými firmami, dovozcami automobilov, auto salóny a automobilovými odbornými dielnami, ktoré sa zaoberajú autoalarmy. Z pozície distribútora značky Patrol Line nemôže byt naším cieľom nič iné, než využiť výhody poskytované členstvom v Európskej únii a tieto produkty úspešne uviesť na trh vo vyššie uvedených štátoch na podobne vysoké úrovni, ako je tomu v ostatných členských štátoch EU.
 
Výhradne pre našich dealerov zabezpečujeme také zoskupenie hardware-software, ktorí je potrebné k procesu programovania a špecifikácie alarmových zariadení prostredníctvom počítačovej techniky.
 
Plynule zabezpečujeme online našim dealerom všetky technické, technologické a obchodné informácie (pokyny na montáž podla špecifikácie automobilov, špecifické výkresy, fotografie, popis v maďarskom jazyku, a pod.), ktoré sú potrebné k úspešnej montáži, použitiu a predaji tohoto zariadenia.
 
Zo zreteľom na všetky predstavy dealerov neustále jednáme s našimi Talianskymi partnermi nové riešenia pre budúcnosť.

Версия за печат

  • Új kompatibilis autók
  • Toyota Yaris Cross
  • Opel Mokka
  • Renault Arkana
  • Skoda Kamiq
  • Vw ID 4
  • Toyota Yaris CrossOpel MokkaRenault ArkanaSkoda KamiqVw ID 4


Regisztráció | Elfelejtett jelszó