Autóriasztó
keresés az oldalon

Autóriasztó

39 db új kompatibilis autó (LISTA 37) www.patrolline-canbus.com

This text is replaced by the Flash movie.
 PATROLLINE KFT 
 

Datum zahájení činnosti firemní skupiny: 1994.

Naąe firemní skupina zahájila svou činnost na trhu s elektronickými produkty pro automobily v Maďarsku, s centrálou ve městě Székesfehérvár, v roce 1994.  

V letech 1994 aľ 1997 vykonávala firma velkoobchodní činnost, pozdějąí vývoj pak umoľnil, aby v roce 1998 postoupila do statutu dovozce. Náą sortiment se skládá předevąím z takových elektronických a doplňkových produktů, které lze snadno a odborně namontovat do automobilů jako dodatečné extra vybavení.

Naąimi zákazníky jsou v převáľné větąině autosalony, autodílny, půjčovny automobilů, správci flotil a maloobchodní uľivatelé. Mezi naąe klienty a permanentní zákazníky patří mnozí dealeři automobilových značek OPEL, CHEVROLET, VW, AUDI, SEAT, ©KODA, SUZUKI, PEUGEOT, CITROEN, KIA, HYUNDAI, FORD, HONDA, NISSAN, TOYOTA, FIAT, ALFA, LANCIA.

Produkty, které naąe firemní skupina zastupuje: autoalarmy systémy SIKURA, autoalarmy PIRANHA, satelitní systémy a couvací radary, reproduktory a doplňky značky AUDIODESIGN a SPINSOUND, handsfree sady BLUEONE Bluetooth, adaptérové sady CNLight Xenon, autoalarmy a motoalarmy PATROL LINE CAN-BUS digitálny.

V uplynulých 15 letech si firemní skupina – díky své evropské obchodní politice a kvalitě svých produktů – získala významný podíl na trhu s dodatečně prodávanými autodoplňky a vybavením. Více neľ 180.000 technických produktů prodaných od data zaloľení naąí společnosti je jednoznačným důkazem toho, ľe naąe firma je určujícím dodavatelem autodoplňků a nadstandardního vybavení automobilů pro maďarské prodejce.

Naąe firma se jiľ od svých počátků usilovně snaľí o to, aby své klienty obslouľila vľdy co moľná nejlépe. Snaľíme se splňovat vąechny přísné poľadavky, které jsou na nás kladeny členstvím v Evropské unii, a které od nás naąi nároční partneři očekávají. Základem naąí marketingové politiky, v jejímľ středu jsou předevąím zájmy klientů, je flexibilita, kterou uplatňujeme v oblasti tvorby cen, obsluhy zákazníků a také v oblasti výroby individuálních produktů dle speciálních poľadavků.  

Převáľná část produktů, které naąe společnost zastupuje, pochází z členských států EU, v souladu s touto skutečností mají tyto výrobky vysokou kvalitu a disponují potřebnými tuzemskými i mezinárodními atesty.

Nasím cílem je, abychom se díky individuálním produktům stali jedním z největąích a nejvýznamnějąích dodavatelů na trhu v Maďarsku a Stredního Východu  a abychom tyto produkty úspěąně zavedli také na trhu Vzdáleného Východu.

Svojí obětavou a nekompromisní prací bychom rádi splnili neustále se zvyąující poľadavky, které jsou na nás kladeny evropskými výrobci a tuzemskými zákazníky.

Версия за печат

  • Új kompatibilis autók
  • Toyota Yaris Cross
  • Opel Mokka
  • Renault Arkana
  • Skoda Kamiq
  • Vw ID 4
  • Toyota Yaris CrossOpel MokkaRenault ArkanaSkoda KamiqVw ID 4


Regisztráció | Elfelejtett jelszó