Autóriasztó
keresés az oldalon

Autóriasztó

37 db új kompatibilis autó (LISTA 36) www.patrolline-canbus.com

This text is replaced by the Flash movie.
BESTIDEA s.r.l.

Via Cesare Cantú 15/c, 22031 Albavilla (CO)
 Italy
  Tel/Fax: +39-031-3354-411, +39-031-6294-17
 Web: www.bestidea.it
 
 

Managing director 
Angelo Balza
abalza@bestidea.it 

Italian Sales Division Manager 
Piero Olgiati
polgiati@bestidea.it 

Quality & Technical Responsible
Valentino Castiglioni
vcastiglioni@bestidea.it

Export Sales  Division Manager 
Angelo Chianese
achianese@bestidea.it

Administration Department Manager
Carolina Beretta
cberetta@bestidea.it

Special Projects Responsible
Stefano Molinari
s.molinari@bestidea.it

Research & Development Manager
Massimo Fiorucci
m.fiorucci@bestidea.it

Purchasing Department
Giuseppe Beretta
gberetta@bestidea.it

Technical Department
Simone De Capitani
sdecapitani@bestidea.it

 

Purchasing Department
Gianna Manfrin
gmanfrin@bestidea.it

 

 
 
 

 


   

Stampa pagina

  • Új kompatibilis autók
  • Dacia Sandero II
  • Opel Corsa F
  • Peugeot 2008
  • Skoda Scala
  • Vw Golf VIII
  • Dacia Sandero IIOpel Corsa FPeugeot 2008Skoda ScalaVw Golf VIII


Regisztráció | Elfelejtett jelszó